Kadra

  • Iwona Wilk – nauczyciel zajęć z rysunku i malarstwa, działań plastycznych, dyrektor ośrodka
  • Dariusz Ziółek – nauczyciel zespołów muzycznych: rockowy, bluesowy, jazzowy, z-ca dyrektora ośrodka
  • Beata Będkowska – nauczyciel zajęć plastycznych i scenograficznych
  • Anna Podsiedlik – organizacja imprez, nauczyciel zajęć plastycznych (gr. młodsze)
  • Joanna Słoń – nauczyciel zajęć z witrażu, szkła artystycznego i ceramiki
  • Kinga Bielec – nauczyciel zajęć tkaniny artystycznej i zajęć plastycznych
  • Lucja Zapart – nauczyciel zajęć dla najmłodszych
  • Małgorzata Zajdek - nauczyciel zajęć dla najmłodszych
  • Dariusz Kostecki – nauczyciel zajęć fotograficznych, zajęć z grafiki komputerowej i animacji filmowej
  • Dorota Zygmunt – nauczyciel zajęć teatru „Pantoplast”, sceny plastycznej
  • Marek Wilk – nauczyciel zajęć teatralnych
  • Magdalena Skorus – nauczyciel zajęć filmowo-artystycznych
  • Dariusz Szweda – nauczyciel studia piosenki, piosenki aktorsko-poetyckiej, piosenki dziecięcej
  • Małgorzata Okarmus- nauczyciel zajęć zespołu folklorystycznego „Dąbrowa”, zajęć wokalno-ruchowych
  • Agnieszka Dróżdż-Kobus- akompaniator zespołu folklorystycznego „Dąbrowa”, nauczyciel nauki gry na keyboardzie, zajęć z kapelą, zespołu muzyki dawnej
  • Wojciech Kruż – nauczyciel zajęć gry na gitarze
  • Marcin Maślak -– nauczyciel zajęć gry na gitarze
  • Karol Wiącek – nauczyciel rzeźby
  • Artur Fredyk – nauczyciel zajęć tanecznych, choreograf teatru „Pantoplast”
  • Katarzyna Kalinowska - zajęcia tańca nowoczesnego
  • Dorota Strumińska – nauczyciel języka angielskiego
  • Paweł Lekszycki  - pracownia dziennikarska
  • Aleksandra Stano – nauczyciel emisji głosu
  • Kamil Katolik - teatr ożywionej formy, zajęcia lektorskie
  • Justyna Warchala - pracownia plastyczna
  • Paulina Bucek - pracownia plastyczna
  • Sylwia Wójcik - grafika komputerowa

  • administracja:
  • Elżbieta Jędrycha - główna księgowa
  • Marzena Kaźmierczak-Kias - sekretarz placówki
  • Sylwia Wójcik – sekretarz placówki
  • Magdalena Skorus - referent ds. administracji
  • Małgorzata Zajdek - referent
  • Maciej Zygmunt - starszy specjalista ds. informatyki i projektowania (audio/video/web)
  • Piotr Zajdek - specjalista ds. obsługi sprzętu audiowizualnego
  • Teresa Palus  – strażniczka bezpieczeństwa młodzieży
  • Sławomir Gotszling - konserwator
  • Joanna Woźna - pracownik obsługi, referent
  • dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej:
  • Iwona Wilk
  • z-ca dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej:
  • Darek Ziółek