Kadra

  • Iwona Wilk – nauczyciel zajęć z rysunku i malarstwa, działań plastycznych, dyrektor ośrodka

  • Dariusz Ziółek – nauczyciel zespołów muzycznych: rockowy, bluesowy, jazzowy, z-ca dyrektora ośrodka

  • Beata Będkowska – nauczyciel zajęć plastycznych i scenograficznych

  • Anna Podsiedlik – organizacja imprez, nauczyciel zajęć plastycznych (gr. młodsze)

  • Joanna Słoń – nauczyciel zajęć z witrażu, szkła artystycznego i ceramiki

  • Kinga Bielec – nauczyciel zajęć tkaniny artystycznej i zajęć plastycznych

  • Lucja Zapart – nauczyciel zajęć dla najmłodszych

  • Małgorzata Zajdek - nauczyciel zajęć dla najmłodszych

  • Dariusz Kostecki – nauczyciel zajęć fotograficznych, zajęć z grafiki komputerowej i animacji filmowej

  • Dorota Zygmunt – nauczyciel zajęć teatru „Pantoplast”, sceny plastycznej

  • Marek Wilk – nauczyciel zajęć teatralnych

  • Robert Strzała– nauczyciel zajęć dziennikarskich, literackich, redaktor „renDGena”

  • Magdalena Skorus – nauczyciel zajęć filmowo-artystycznych

  • Dariusz Szweda – nauczyciel studia piosenki, piosenki aktorsko-poetyckiej, piosenki dziecięcej

  • Małgorzata Okarmus- nauczyciel zajęć zespołu folklorystycznego „Dąbrowa”, zajęć wokalno-ruchowych

  • Agnieszka Dróżdż-Kobus- akompaniator zespołu folklorystycznego „Dąbrowa”, nauczyciel nauki gry na keyboardzie, zajęć z kapelą, zespołu muzyki dawnej

  • Wojciech Kruż – nauczyciel zajęć gry na gitarze

  • Marcin Maślak -– nauczyciel zajęć gry na gitarze

  • Karol Wiącek – nauczyciel rzeźby

  • Artur Fredyk – nauczyciel zajęć tanecznych, choreograf teatru „Pantoplast”

  • Katarzyna Kalinowska - zajęcia tańca nowoczesnego

  • Dorota Strumińska – nauczyciel języka angielskiego

  • Ewa Balcer – nauczyciel języka francuskiego

  • Aleksandra Stano – nauczyciel emisji głosu

  • Kamil Katolik - teatr ożywionej formy, zajęcia lektorskie


administracja:

  • Elżbieta Jędrycha - główna księgowa

  • Marzena Kaźmierczak-Kias - sekretarz placówki

  • Sylwia Wójcik – sekretarz placówki

  • Magdalena Skorus - referent ds. administracji

  • Małgorzata Zajdek - referent

  • Maciej Zygmunt - starszy specjalista ds. informatyki i projektowania (audio/video/web)

  • Piotr Zajdek - specjalista ds. obsługi sprzętu audiowizualnego

  • Teresa Palus  – strażniczka bezpieczeństwa młodzieży

  • Sławomir Gotszling - konserwator

  • Joanna Woźna - pracownik obsługi, referent

dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej:

  • Iwona Wilk

z-ca dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej:

  • Darek Ziółek